Zámočník

Živnosť
Nitra
Zverejnené 5 rokov

Opis práce
Zámočnícke práce.
8€/hodina

Podmienky spolupráce

Prax v obore
Výučný list v obore

Výhody

Žiadne sprostredkovateľské poplatky
Individuálna dĺžka turnusov
Mladý kolektív

O spoločnosti

Spoločnosť iWorkTech pôsobí na slovenskom trhu od roku 2018 a je zameraná predovšetkým na komplexné elektroinštalačné práce.

Základné informácie

Pracovná oblasťZámočník
Druh práceŽivnosť
LokalitaMochovce
Odmenacca 1600€/mesiac
NástupIhneď
Obsadzované pre spoločnosťiWorkTech

Reagujte na ponuku
Elektrikár

Elektrotechnik (§ 21)Samostatný elektrotechnik (§ 22)Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky (§ 23)Revízny technik §24

Zvárač

Tavné

PlameňovéOblúkovéElektrotroskovéElektrónovéLaserovéAluminotermické

Tlakové

Odporové zváranieTrecieKováčskeDifúzneZváranie za studenaUltrazvukové zváranie

Zámočník

Prevádzkový zámočníkStrojný zámočníkBanský zámočník

Iné

Preukaz na vysokozdvižný vozík
Viazač bremien

Nemám žiadne osvedčenieIné

Odoslaním tohto formulára dotknutá osoba súhlasí so spracovaním osobných údajov (meno, priezvisko, email, telefónny kontakt, mesto, osvedčenie, prax). Tento súhlas udeľuje spoločnosti iWorkTech, s. r. o., za účelom ich archivácie v databáze uchádzačov o zamestnanie. Uvedená spoločnosť môže dotknutú osobu kontaktovať v prípade, že jej nájde vhodné pracovné miesto. Súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú a dotknutá osoba môže tento súhlas kedykoľvek odvolať poslaním písomnej žiadosti na adresu: iWorkTech, s. r. o., Piaristická 1365/1, 949 01 Nitra. Tento súhlas dotknutá osoba udelila elektronicky v deň odoslania kontaktného formulára dostupného na webovej stránke www.iworktech.sk. Spoločnosť iWorkTech, s. r. o., spracováva osobné údaje podľa nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679, z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov uplatňovaného od 25. mája 2018, podľa zákona č. 18/2018 z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom od 25. mája 2018 a všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky.
Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.