Pracovné ponuky 2019-08-19T11:47:28+00:00

Aktuálne pracovné ponuky

Tu nájdete aktuálne ponuky práce, ktoré sa momentálne chystáme obsadiť

Pokiaľ Vás niektorá ponuka zaujala alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára v danej ponuke. V prípade potreby nás môžete kontaktovať aj na telefónnom čísle +421 910 450 200 v pracovných dňoch od 8:00 – 16:00.

Hľadáme zváračov na dostavbu jadrovej elektrárne Mochovce.

Zobraziť ponuku

Hľadáme pomocného pracovníka na dostavbu jadrovej elektrárne v Mochovciach.

Zobraziť ponuku

Hľadáme elektrikára na dostavbu jadrovej elektrárne v Mochovciach.

Zobraziť ponuku

Hľadáme zámočníka na dostavbu jadrovej elektrárne Mochovce.

Zobraziť ponuku

Nenašli ste vhodnú pracovnú pozíciu? Nevadí. Vyplňte kontaktný formulár o akú pracovnú pozíciu máte záujem a náš tím Vás bude kontaktovať.

Kontaktujte nás
Elektrikár

Elektrotechnik (§ 21)Samostatný elektrotechnik (§ 22)Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky (§ 23)Revízny technik §24

Zvárač

Tavné

PlameňovéOblúkovéElektrotroskovéElektrónovéLaserovéAluminotermické

Tlakové

Odporové zváranieTrecieKováčskeDifúzneZváranie za studenaUltrazvukové zváranie

Zámočník

Prevádzkový zámočníkStrojný zámočníkBanský zámočník

Iné

Preukaz na vysokozdvižný vozík
Viazač bremien

Nemám žiadne osvedčenieIné

Odoslaním tohto formulára dotknutá osoba súhlasí so spracovaním osobných údajov (meno, priezvisko, email, telefónny kontakt, mesto, osvedčenie, prax). Tento súhlas udeľuje spoločnosti iWorkTech, s. r. o., za účelom ich archivácie v databáze uchádzačov o zamestnanie. Uvedená spoločnosť môže dotknutú osobu kontaktovať v prípade, že jej nájde vhodné pracovné miesto. Súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú a dotknutá osoba môže tento súhlas kedykoľvek odvolať poslaním písomnej žiadosti na adresu: iWorkTech, s. r. o., Piaristická 1365/1, 949 01 Nitra. Tento súhlas dotknutá osoba udelila elektronicky v deň odoslania kontaktného formulára dostupného na webovej stránke www.iworktech.sk. Spoločnosť iWorkTech, s. r. o., spracováva osobné údaje podľa nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679, z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov uplatňovaného od 25. mája 2018, podľa zákona č. 18/2018 z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom od 25. mája 2018 a všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky.
Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.